Заява МЗС Азербайджану у зв’язку з обстановкою на фронті

МЗС Азербайджану розповсюдив заяву у зв’язку з обстановкою на лінії фронту. Як передає АПА, у заяві сказано: «Як повідомлялося в інформації Міноборони Азербайджану, в ніч на 25 лютого ЗС Вірменії з метою здійснення широкомасштабних провокацій по всьому фронту, намагалися вдертися на позиції ЗС Азербайджану і зайняти вигідні позиції на ходжавенд-фізулінському напрямку.

Ескалація напруженості на фронті і здійснення військових провокацій з боку Вірменії є продовженням політичних провокацій, таких як незаконного проведення «референдуму» на окупованих територіях Азербайджану.

Політичні та військові провокації Вірменії, навмисне населені на ескалацію напруженості, переслідують мету не допустити вирішення конфлікту шляхом субстантивных переговорів, відвернення уваги міжнародного співтовариства від відповідальності Вірменії за вчинену проти азербайджанців геноцид напередодні 25-ої річниці Ходжалинской трагедії і підсилити втрачену соціальну базу і позиції правлячого режиму Вірменії напередодні парламентських виборів у Вірменії.

Азербайджанська сторона багаторазово заявляла, що наявність вірменських військ на окупованих територіях Азербайджану є основною причиною загострення ситуації. Відбулися у квітні минулого року події ще раз довели це. Міжнародна громадськість і співголови Мінської групи ОБСЄ на рівні глав держав багаторазово заявляли, що існуючий статус-кво неприйнятний, нестійкий і повинен бути змінений.

Для запобігання ескалації напруги, зміни статус-кво і забезпечення сталого миру в регіоні, згідно з прийнятими Радою безпеки ООН резолюцій щодо даного конфлікту, вірменські війська повинні бути повністю і беззастережно виведені з окупованих територій Азербайджану.

Винуватцем загострення ситуації на фронті є Вірменія, і вся відповідальність за це падає на військово-політичне керівництво цієї країни».

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts