У російських атомників є шанс прийняти участь в спорудженні АЕС в Азербайджані

У російських атомників є шанс прийняти участь в спорудженні АЕС в Азербайджані.

У травні 2014 року президент Азербайджану Ільхам Алієв підписав розпорядження про розвиток атомної енергетики в республіці.

«Шанси завжди є. Ще в радянські часи держплан планував тут на півдні побудувати атомну електростанцію, тому що атомна електроенергія, напевно, найдешевша», — сказав Мамедьяров, відповідаючи на питання про можливість участі російських атомників у процесі становлення атомної енергетики в Азербайджані.

За його словами, в цьому контексті з урахуванням динамічно розвивається економіки додаткова електроенергія завжди знадобиться.

«З іншого боку, це, звичайно, дуже важливо, це питання безпеки атомної електростанції. Напевно, він буде грати саму пріоритетну роль. Президент Ільхам Алієв в 2014 році визначив, що ми повинні перевірити, наскільки можливості у нас в цій сфері будуть. Але тут питання в нас укладаються з точки зору безпеки, рентабельності. І фінансування — наскільки воно виправдане», — підкреслив Мамедьяров.

Богданюк Костянтин

Костянтин Богданюк

Випускник Одеського національного економічного університету. Одразу після випуску не сатав гаяти часу та почав підприємницьку діяльнисть. Після провалу, пішов працювати менеджером у торгову компанію. У 27 років став директором по управлінню персоналом. Згодом звільнився та створив власний проект – AZNEWSDESK. Багато вивчав як економічні дисципліни, так і журналістську справу. Зараз є власником порталу AZNEWSDESK та його главним редактором.

Related posts