Халаф Халаф: «Вірменія ніколи не буде мати можливість анексувати азербайджанські землі»

«Кожен раз, коли міжнародне співтовариство вимагає вжити заходів щодо якнайшвидшого врегулювання конфлікту, або коли настає час виконання досягнутих в ході переговорів відповідних домовленостей, Вірменія загострює ситуацію на лінії зіткнення військ, здійснює напади на позиції Азербайджану. Ці методи характерні політиці Вірменії».

Як повідомляє АПА, про це заявив заступник міністра закордонних справ Азербайджану Халаф Халаф.

Заступник міністра сказав, що таким чином Вірменія хоче відвернути увагу світового співтовариства: «Ці кроки Вірменії не пройдуть, тому що Азербайджан не той, яким був у 90-ті роки. Азербайджан має репутацію на міжнародному рівні, а також є провідною державою в регіоні і за своїм потенціалом – як економічного, так і військовому – набагато випереджає Вірменію. Вірменія ніколи не зможе анексувати території Азербайджану і приєднати їх до себе. Це ілюзія, нездійсненна мрія. Чим раніше вони залишать ці ілюзії, тим швидше відновиться стабільність у цьому регіоні».

Баранюк Артем

Артем Баранюк

У 2003 році отримав червоний диплом факультету журналістики Одеського національного університету імені І. І. Мечиникова. Біля трьох років був редактором інтерент видання, та 5 років журналістом у газеті “Життя”. Має чималий достіт у роботі в виданнях.

Related posts