Самед Сеидов розкрив причину вірменських провокацій на фронті

«Ці провокації – традиційна, стара тактика вірмен». Про це, коментуючи ситуацію на фронті, сказав АПА голова комітету Міллі Меджлісу з міжнародних відносин і міжпарламентських зв’язків Самед Сеидов.

Він зазначив, що метою вірменського уряду є загострення ситуації, розраховане на отримання якихось дивідендів як всередині країни, так і на світовій арені: «Всі знають, яка ситуація у Вірменії напередодні виборів. «Державна система» зазнала краху. Режим Саркісяна хоче відвернути увагу від внутрішніх проблем, і провокаціями на фронті намагається згуртувати народ навколо уряду».

Депутат зазначив, що днями маріонетковий режим «НКР» провів так званий «референдум»: «Ця їхня спроба повністю зазнала фіаско. Завдяки діям Азербайджану референдум був відкинутий, не визнаний світовим співтовариством. Щоб якось завуалювати цю ганьбу, вони намагаються загострювати ситуацію на фронті».

С. Сеидов також пов’язав провокацію вірмен з успішною участю президента Азербайджану в Мюнхенській Конференції Безпеки: «Чи то в тій конференції, або в заявах міжнародних ЗМІ, президент Азербайджану постійно повністю викриває військову хунту, яка стояла на чолі Вірменії. Сьогодні весь світ повністю інформований про Вірменією загарбницької політики».

«Інформаційна провокація, шантаж, здійснювані в даний час Вірменією, неправдиві повідомлення про те, що нібито азербайджанська армія перейшла в наступ – є черговою провокацією вірмен. Це чергова спроба ввести світову спільноту в оману. Причина тому – безсилля Вірменії. Здійснюють провокацію, а потім намагаються створити галас. Це єдина надія Вірменії. Впевнений, що міжнародні структури вже обізнані про цю політиці Вірменії».

Баранюк Артем

Артем Баранюк

У 2003 році отримав червоний диплом факультету журналістики Одеського національного університету імені І. І. Мечиникова. Біля трьох років був редактором інтерент видання, та 5 років журналістом у газеті “Життя”. Має чималий достіт у роботі в виданнях.

Related posts