Турецький адмірал про призначення Мехрібан Алієвої

«Цей крок важливий для майбутнього країни»

«Мехрібан ханум – дуже талановита, освічена жінка. Вона зріла особистість. Вона домоглася великих успіхів у житті, так як не перестає працювати над собою і самосовершенстоваваться».

Про це заявив заступник голови турецької партії «Ватан», адмірал у відставці, Сонер Полат, коментуючи призначення першої леді Азербайджану Мехрібан Алієвої на посаду першого віце-президента країни.

Як зазначив турецький адмірал, після розпаду СРСР Азербайджан знову здобув незалежність і для неї важлива стабільність в країні.

«Якщо б не Гейдар Алієв Азербайджан повернули б у хаос. Азербайджан стрімко розвивається, і щоб забезпечити продовження даного процесу, правляча система шукає гарантію всередині, і це природно. Тому призначення Мехрібан Алієвої на посаду віце-президента цілком виправдано, і в цьому немає нічого ганебного. Цей крок важливий для майбутнього країни», – особливо підкреслив Сонер Полат.

На думку співрозмовника , щоб там не було, головне є те, що демократія в Азербайджані не була показовою, а навпаки Азербайджан действовавал не виходячи за рамки національного правління.

«Я бажаю успіхів і процвітання братській країні Азербайджану», – уклав заступник голови турецької партії «Ватан».

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts