Грузинський прем’єр подзвонив Ільхаму Алієву

Прем’єр-міністр Грузії Георгій Квірікашвілі зателефонував президенту Азербайджану Ільхаму Алієву і привітав його з призначенням його дружини Мехрібан Алієвої на посаду першого віце-президента.

За інформацією прес-служби президента Азербайджану, Р. Квірікашвілі висловив упевненість, що нове призначення сприятиме подальшому розширенню зв’язків між двома країнами.

Сторони обговорили перспективи політичних, економічних та інших зв’язків двох країн. В. Алієв підкреслив успішність проведеної сьогодні зустрічі міністрів у рамках дорадчої ради з Південного газового коридору, подякував співрозмовника за високий рівень представництва Грузії.

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts