Азербайджан зацікавлений в російських літаках МС

Азербайджан зацікавлений у російських цивільних літаках МС-21, але про конкретні деталі поки рано говорити. Як передає Vesti.Az, про це заявив в інтерв’ю РІА Новини глава МЗС республіки Ельмар Мамед’яров.

МС-21 — перспективний пасажирський літак місткістю від 150 до 211 пасажирів, включає в себе новітні розробки в області літако – та двигунобудування, бортового устаткування і систем. Він змінить радянські літаки «Ту», «Як» та «Ан». Перший випробувальний політ запланований на лютий-березень 2017 року.

«Їздив наш представник цивільної авіації, якщо я не помиляюся. Він, по-моєму, і дивився. Коли була презентація, він теж був у залі і заявив, що це нас цікавить. Авіапарк треба оновлювати. Поки що про конкретні деталі говорити рано», — сказав міністр.

Раніше віце-прем’єр РФ Дмитро Рогозін заявив, що пасажирський літак МС-21 буде піднято в повітря на початку весни 2017 року, всі підготовчі роботи йдуть за планом.

Богданюк Костянтин

Костянтин Богданюк

Випускник Одеського національного економічного університету. Одразу після випуску не сатав гаяти часу та почав підприємницьку діяльнисть. Після провалу, пішов працювати менеджером у торгову компанію. У 27 років став директором по управлінню персоналом. Згодом звільнився та створив власний проект – AZNEWSDESK. Багато вивчав як економічні дисципліни, так і журналістську справу. Зараз є власником порталу AZNEWSDESK та його главним редактором.

Related posts