Баку здатний одночасно прийняти близько 20 тис. туристів

Столиця Азербайджану продовжує зазнавати обмеження по туристичній інфраструктурі.

Як заявив заступник міністра культури і туризму Назім Самедов, максимальні можливості Баку з розміщення туристів складають близько 20 тис. осіб.

«Готелі Баку здатні прийняти одночасно 14-15 тис. туристів, ще 5 тис. туристів зупиняються у здаються жителями столиці квартирах», – сказав Самедов.

У цьому зв’язку він запросив підприємців до інвестицій у туристичну інфраструктуру, об’єкти громадського харчування та розважальні центри.

«Ми хотіли б, щоб туристи проживали в Баку не тільки в дні проходження спортивних змагань, але й проводили в нашій країні більше часу. З цією метою ми намагаємося організовувати розважальні заходи», – сказав Самедов.

За його оцінкою пік туристичного потоку в країну в цьому році припаде на липень.

«У 2016 році кількість туристів, що відвідали Азербайджан, збільшилася на 11,7%, і ми очікуємо в цьому році ще більший потік туристів в країну», – сказав Самедов.

Богданюк Костянтин

Костянтин Богданюк

Випускник Одеського національного економічного університету. Одразу після випуску не сатав гаяти часу та почав підприємницьку діяльнисть. Після провалу, пішов працювати менеджером у торгову компанію. У 27 років став директором по управлінню персоналом. Згодом звільнився та створив власний проект – AZNEWSDESK. Багато вивчав як економічні дисципліни, так і журналістську справу. Зараз є власником порталу AZNEWSDESK та його главним редактором.

Related posts