Ільхам Алієв прийняв делегацію Джибуті

Президент Азербайджану Ільхам Алієв прийняв делегацію на чолі з міністром закордонних справ і міжнародного співробітництва Республіки Джибуті Махмудом Алі Юсуфом.

Як передає сайт президента, із задоволенням відзначивши високий рівень співпраці і партнерських зв’язків між Азербайджаном і Джібуті, глава держави висловив вдячність за прийняте парламентом Республіки Джибуті постанову про визнання Ходжалинська геноциду, розцінив це як важливе свідчення братніх відносин і підтримки нашої країни. Підкресливши, що Ходжалинська геноцид визнали понад десяти країн, Президент Ільхам Алієв відзначив значення цього з точки зору правильного відображення історичних реалій і засудження тих, хто скоїв цей жахливий злочин. Глава держави сказав, що Азербайджан і Джібуті успішно співпрацюють в рамках ООН та інших міжнародних організацій, наші країни завжди підтримують один одного при обговоренні важливих питань. Зазначивши, що сильні політичні зв’язки створюють підґрунтя для розвитку співробітництва в економічній сфері, Президент Ільхам Алієв сказав, що в даний час спостерігається практичне розвиток нашого співробітництва. Глава держави відзначив наявність прекрасних перспектив для взаємодії наших країн у сфері транспорту і вантажоперевезень, підкреслив важливість взаємних візитів і контактів в цьому напрямку. Президент Ільхам Алієв висловив надію на те, що візит в Азербайджан міністра закордонних справ і міжнародного співробітництва Республіки Джибуті буде успішним і плідним, внесе внесок у подальше зміцнення відносин між нашими країнами.

Міністр Махмуд Алі Юсуф передав Президенту Ільхаму Алієву лист Президента Республіки Джибуті Ісмаїла Омара товарів гелле. Гість зазначив, що радий братньої зустрічі в такому прекрасному місті, як Баку. Помітивши, що між Азербайджаном і Джібуті є багато схожого, гість наголосив, що наші країни розташовані в складному регіоні. Зазначивши, що частина території Азербайджану зазнала окупації, міністр повідомив, що в його країні уважно відстежують процеси мирного врегулювання конфлікту, підкреслив важливість ряду дипломатичних успіхів, досягнутих у цій сфері на міжнародному рівні. Торкнувшись періоду членства Джібуті в Раді Безпеки ООН у 1993 році, Махмуд Алі Юсуф підкреслив, що його країна закликала міжнародну громадськість засудити агресію Вірменії проти Азербайджану і продемонструвала жорстку позицію в цьому питанні, нагадав про те, що Рада Безпеки ООН прийняла чотири резолюції, що засуджують окупацію. Із задоволенням відзначивши, що Азербайджан вже став сильною державою, міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Республіки Джибуті сказав, що справедлива позиція, яку займає Азербайджан, здобула нашій країні підтримку міжнародної громадськості.

На зустрічі було проведено обмін думками про розвиток співробітництва між Азербайджаном і Джібуті в різних сферах.

Баранюк Артем

Артем Баранюк

У 2003 році отримав червоний диплом факультету журналістики Одеського національного університету імені І. І. Мечиникова. Біля трьох років був редактором інтерент видання, та 5 років журналістом у газеті “Життя”. Має чималий достіт у роботі в виданнях.

Related posts