Російський аналітик: «Мехрібан Алієва дуже популярна серед населення»

«Тут дуже важливий контекст даного рішення»

Російський політичний аналітик Павло Клачков в ексклюзивному інтерв’ю,розцінив недавнє призначення першої леді країни Мехрібан Алієвої першим віце – президентом Азербайджану як «розумне і зважене рішення».

«Тут дуже важливий контекст даного рішення. Сьогодні в цілому, Великий регіон, я маю на увазі Чорноморський і Кавказький регіони, може пройти через зону якоїсь турбулентності. Приміром, ми бачимо, як зараз неспокійно в Туреччині. Після зробленої нещодавно спроби невдалого державного перевороту Ердогану доводиться зміцнювати стабільність силою. Все більше наростають суперечності між країнами регіону. Палахкотить Сирія. Згадаймо українська криза», – перерахував експерт.

Як зауважив Клачков, Азербайджан на тлі всього, що відбувається нагадує оазис процвітання і стійкості.

«Досягнуто це завдяки збалансованої внутрішньої та зовнішньої політики президента країни Ільхама Алієва. Призначення Мехрібан Алієвої на посаду першого віце – президента спрямоване на подальше послідовне зміцнення основ сучасної азербайджанської державності. Причини цієї події глибоко вкорінені в існуючих реаліях політичної культури і традицій республіки», – особливо підкреслив Павло Клачков.

Аналітик додав до сказаного, що перша леді країни Мехрібан Алієва користується величезною популярністю серед азербайджанського населення.

«Вона відома своєю активною політичною і громадською діяльністю також серед еліт Азербайджану. Результатами цієї діяльності є очевидні досягнення. Тому на перспективу, прийняте рішення є виваженою, розумної і виваженої необхідністю.

Крім усього іншого, Мехрібан Алієва помітна фігура також на міжнародній арені де проводила ефективні культурні програми та гуманітарні проекти. Вона добре знайома і з провідними світовими лідерами, громадськими та політичними діячами», – підсумував свої слова Павло Клачков.

Баранюк Артем

Артем Баранюк

У 2003 році отримав червоний диплом факультету журналістики Одеського національного університету імені І. І. Мечиникова. Біля трьох років був редактором інтерент видання, та 5 років журналістом у газеті “Життя”. Має чималий достіт у роботі в виданнях.

Related posts