МЗС: “Киргизстан підтримує територіальну цілісність Азербайджану”

МЗС Киргизстану розповсюдило заяву на реакцію Азербайджанської Республіки щодо неприєднання Киргизстану до політичних пунктами Исламабадской декларації ОЕС.

У заяві на сайті МЗС Киргизстану сказано, що міністерство закордонних справ Киргизької Республіки з жалем сприйняв реакцію зовнішньополітичного відомства Азербайджанської Республіки щодо неприєднання Киргизстану до політичних пунктами Исламабадской декларації Організації Економічного Співробітництва.

Вважаємо, що дане регіональне об’єднання покликане вирішувати, насамперед, питання економічного характеру. У цьому зв’язку більшість делегацій висловилися за те, щоб не політизувати, як саму організацію, так і Исламабадскую декларацію. При цьому Киргизстан не перешкоджав прийняттю декларації, а утримався від схвалення її політичних пунктів.

Киргизька Республіка як на двосторонньому рівні з Республікою Азербайджан, так і в багатосторонньому форматі завжди послідовно виступає за мирне врегулювання територіальних суперечок на основі норм і принципів міжнародного права, в тому числі суверенітету, незалежності, територіальної цілісності кожної держави, з яким встановила дипломатичні відносини.

Киргизстан зацікавлений у подальшому зміцненні та розширенні взаємовідносин з Азербайджаном, як і з усіма країнами-членами ОЕС.

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts