Відбулася зустріч Ільхама Алієва з Верховним лідером Ірану

7 березня відбулася зустріч президента Азербайджанської Республіки Ільхама Алієва і Вищого керівника Ісламської Республіки Іран Сейеда Алі Хаменеї.

Як повідомляє АПА, президент Азербайджану Ільхам Алієв з задоволенням згадав зустрічі з Вищим керівником Ірану Сеєєдом Алі Хаменеї. Глава держави зазначив, що Азербайджан і Іран є дружніми і сусідніми країнами. Підкресливши прекрасне розвиток в останні роки азербайджано-іранських зв’язків, президент Ільхам Алієв сказав, що наші відносини в політичній, економічній та інших сферах знаходяться на високому рівні. Азербайджан та Іран активно підтримують один одного в рамках міжнародних організацій.

Зазначивши, що регулярні взаємні візити ще більше зміцнюють наші відносини, президент Ільхам Алієв підкреслив значення підписання і прийняття в рамках даних візитів близько 20 документів. Глава держави констатував зростання товарообігу між двома країнами. Президент Азербайджану зазначив, що реалізація проекту транспортного коридору Північ-Південь є історичною подією. Він зазначив, що це зіграє важливу роль у подальшому зближенні не тільки Азербайджану та Ірану, але і інших країн.

Вищий керівник Ірану Сейєд Алі Хаменеї підкреслив, що його країна надає великого значення співпраці з Азербайджаном. Відзначивши важливість подальшого збільшення обсягу товарообігу, Сейєд Алі Хаменеї побажав президенту Ільхаму Алієву успіхів у діяльності і передав побажання благополуччя азербайджанському народу.

***

7 березня в рамках візиту президента Азербайджану Ільхама Алієва в Іран відбулася його зустріч з Верховним лідером Ірану Сейєд Алі Хаменеї.

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts