Депутатські повноваження Мехрібан Алієвої припинені

Сьогодні в ході засідання Центральної виборчої комісії було винесено на обговорення питання припинення повноважень депутата V скликання Міллі Меджлісу Мехрібан Алієвої.

Як повідомляє АПА, голова ЦВК Мазахір Панахов нагадав про те, що розпорядженням президента Ільхама Алієва від 21 лютого М. Алієва була призначена першим віце-президентом Азербайджанської Республіки.

Розповівши про успішну діяльність М. Алієвої в якості депутата, М. Панахов заявив, що в ЦВК надійшло звернення про складання з М. Алієвої депутатських повноважень: «Мехрібан Алієва – самий близький соратник президента Ільхама Алієва. Ми бажаємо їй успіхів у роботі на посту першого віце-президента. Згідно з Конституцією, якщо член Міллі Меджлісу призначається на посаду в державних органах, він повинен з себе депутатські повноваження. У зв’язку з цим Мехрібан Алієва 3 березня звернулася в ЦВК».

Питання було винесено на голосування депутатів ММ і прийнятий.

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts