Жорстка реакція російського історика: «Вони – вороги вірменського народу»

«Головним інструментом на захоплених територіях є насильство»

«Карабахський клан Кочаряна – Саргсяна у Вірменії є ворогом вірменського народу». Про це, сказав російський політолог Олег Кузнєцов на конференції «Нагірно-карабахський конфлікт, витоки, миротворчість та роль громадянського суспільства» в Баку у вівторок.

«Це маріонетковий режим, який мав своєю метою розв’язання конфлікту, для забезпечення геополітичних інтересів третіх сил поза регіону Кавказу», – сказав Кузнєцов.

Він зазначив, що режим Нагірного Карабаху, як і ИГИЛ в Сирії – це незаконні формування, створені на території окупованих територій.

«Головним інструментом на захоплених територіях є насильство, етнічні чистки, в тому числі публічні залякування, як в Ходжали», – сказав Кузнєцов.

За його словами, як в Пальмірі ИГИЛом були знищені культурні пам’ятки, в Нагірному Карабаху було знищено всі культурна спадщина Азербайджану.

В Баку у вівторок відкрилася Міжнародна науково-практична конференція «Нагірно-Карабахський конфлікт: витоки, миротворчість та роль громадянського суспільства», організована громадською організацією «Центр історії Кавказу».

Як передає з місця події кореспондент. міжнародна конференція буде присвячена питанням історії, розширення міжнародного діалогу, миротворчих ініціатив, а також вірмено-азербайджанського діалогу з метою знаходження шляхів вирішення Нагірно-Карабахського конфлікту.

У заході візьмуть участь і виступлять науковці, політики і громадські діячі з Азербайджану, Грузії, Росії, Туреччини, Казахстану, Канади, України, Швеції, Узбекистану, в тому числі, вірменські діячі та дослідники – в загальній складності понад 40 науковців і політиків з різних країн. У конференції також візьмуть участь представники ЗМІ, державних структур Азербайджану, дипмісій і міжнародних організацій, акредитованих в Баку.

Варто нагадати, що 6 грудня 2016 року в Баку група вірменських та азербайджанських громадських діячів, миротворців створили «Платформу для світу між Вірменією та Азербайджаном», до якої за останні місяці приєдналася велика кількість вірменських активістів і представників інших народів з різних країн світу. Міжнародна конференція «Нагірно-Карабахський конфлікт: витоки, миротворчість та роль громадянського суспільства» пройде з метою розширення миротворчої місії, залучення до неї політологічного та наукової спільноти різних країн.

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts