Сьогодні відбудеться офіційне відкриття залізниці Астара-Астара

Сьогодні відбудеться офіційне відкриття залізничної лінії Астара (Азербайджан) – Астара (Іран), побудованої в рамках проекту міжнародного транспортного коридору Північ-Південь. Про це повідомила Report глава прес-служби ЗАТ “Азербайджанські залізниці” Севиндж Гадирова.

Зазначимо, що 3 березня по цій колії з Азербайджану в Іран був запущений перший тестовий поїзд. На заході прийняли участь голови виконавчих влади обох міст, керівники прикордонних застав.

Нагадаємо, що Росія, Іран та Індія 12 вересня 2000 року уклали в Санкт-Петербурзі угоду про міжнародний транспортний коридор Північ-Південь. Азербайджан приєднався до угоди у вересні 2005 року. Спочатку по коридору Північ-Південь планується перевозити 6 млн тонн вантажів на рік. У наступні роки ці обсяги будуть доведені до 15-20 млн тонн в рік.

Богданюк Костянтин

Костянтин Богданюк

Випускник Одеського національного економічного університету. Одразу після випуску не сатав гаяти часу та почав підприємницьку діяльнисть. Після провалу, пішов працювати менеджером у торгову компанію. У 27 років став директором по управлінню персоналом. Згодом звільнився та створив власний проект – AZNEWSDESK. Багато вивчав як економічні дисципліни, так і журналістську справу. Зараз є власником порталу AZNEWSDESK та його главним редактором.

Related posts