Фідан Азимли про те, що таке «Колесо життя» і як домогтися успіху у роботі та особистому житті

На життєвому або професійному шляху кожний з нас переживає періоди, коли необхідно зрозуміти, куди рухатися далі, до чого прагнути, усвідомити, чого ми дійсно хочемо і як цього досягти.

Наповнити людину енергією і натхненням, налаштуватися на успіх, досягти якоїсь життєвої або професійної мети – така завдання коучингу, який завойовує все більший авторитет у світі, але для Азербайджану поки нове поняття.

Знайомить азербайджанську аудиторію з цим новим віянням компанія ALPHA Coaching & Consulting і особисто її керівник Фідан Азимли.

Хоча компанія існує з 2011 року, до недавнього часу основною пропонованою послугою були бізнес-тренінги, і лише в жовтні 2016-го ALPHA отримала ліцензію провідною школи коучингу по системі Адлера і сьогодні є її міжнародним представником в Азербайджані, Грузії та Казахстані.

У чому ж різниця між звичним поняттям тренінгу та коучингом?

Фідан Азимли виділяє принципові відмінності.

«Тренінг – це переважно надання інформації на ту тематику, яку запросив клієнт, – каже вона. – Коучинг – це більше натхнення людини на досягнення, допомога в тому, щоб знайти себе, а також ті ресурси, які необхідні людині для розвитку».

«Іноді людина може роками мріяти про щось, але не витратить жодного дня на те, щоб втілити ці ідеї в життя. Під час роботи з професійним коучем часом з’ясовується, що все це – результат неправильно поставленої мети», – розповідає Фідан Азимли в інтерв’ю .

«Наші клієнти – це люди, які хочуть добитися від життя більшого: найкращих результатів, нових можливостей, але не знають, як це зробити», – пояснює вона.

Завдання компанії ALPHA полягає в тому, щоб підготувати в Азербайджані професійних коучів, які надалі будуть надавати професійні послуги фахівців різних компаній.

Цього літа у Баку пройде перший етап підготовки 20 коучів. З цією метою в країну приїдуть професіонали високого класу, які представляють Адлеровскую школу коучингу в Канаді, яка вважається однією з передових у світі на сьогоднішній день. Заняття будуть проходити англійською та турецькою мовами з перекладом на азербайджанський і російський.

«Так як коучинг – нове поняття для Азербайджану, ми плануємо не тільки готувати професійних коучів, але і будемо створювати коуч-середовище в країні, об’єднуючи всіх наших майбутніх випускників і спільно вирішуючи всі проблеми, пов’язані з коучингом», – говорить Фідан Азимли, яка має понад 10 років досвіду викладання психології у внз.

«Ми прагнемо створити біля наших клієнтів сприйняття того, що компанія ALPHA – це, насамперед, еквівалент якості, і, звернувшись до нас, ви завжди отримаєте послугу тренінгу або коучингу на компетентному рівні», – продовжила голова компанії.

«Саме тому ми стали представником школи, що отримала акредитацію Міжнародної федерації коучингу (ICF), яка була організована для того, щоб зберігати цілісність і надійність цієї професії. Таким чином, наші випускники не тільки здобувають нові знання, але і отримують визнаний сертифікат міжнародного зразка», – говорить Фідан Азимли.

Якщо ви хочете стати професійним коучем, то при виборі школи коучингу потрібно враховувати кілька факторів – акредитація школи в ICF, кваліфікація тренерів на рівні PCC (Certified Professional Coach) і MCC (Certified Master Coach), а також впізнаваність компанії на ринку коучингу.

У коучингу є кілька напрямів, основними з яких є лайф-коучинг (коучинг способу життя) і бізнес-коучинг. Клієнтами компанії, якою керує Фідан Азимли, є переважно ділові люди, вже достигнувшие в життя певних результатів.

«Якщо слідувати міжнародній практиці, то досить ефективним виходить поєднання тренінгу та коучингу. В цьому випадку у людини є можливість визначитися з тим, що йому насправді важливо, а також отримати знання, які допоможуть його подальшого зростання», – говорить Фідан.

Коучинг, за її словами, передбачає всебічний розвиток, так як неможливо уявити собі щасливого і задоволеного життям людини, якщо він розвивається лише у професійному плані, а інші сторони його життя простоюють.

«Обов’язково повинна бути гармонія. Якщо це буде односпрямоване розвиток – посвята часу виключно роботі – в якийсь момент у людини неминуче виникнуть проблеми в іншій сфері життя. І коли виникнуть проблеми в особистому/сімейного життя, це рано чи пізно позначиться і на роботі», – говорить Фідан Азимли.

За її словами, робота хорошого коуча полягає в тому, щоб провести паралель між тим, наскільки успішний чоловік в роботі, і тим, які у нього досягнення в особистому житті.

«Є таке поняття, як колесо життя. Якщо одна з частин житті випадає з нашої уваги, то, швидше за все, колесо зламається. Тому необхідно рівномірний розвиток людини у всіх сферах його життя», – говорить Фідан.

Одне з основних етичних правил коучингу говорить про те, що людині не можна радити і нав’язувати своє ставлення, він повинен сам знайти відповідь і нести відповідальність за прийняті рішення. Досягти цього можна за допомогою спеціальних інструментів і методів коучингу.

«Нам важливо знати, чого хоче сам чоловік, який до нас звернувся. У тому випадку, якщо людина бере на себе відповідальність за прийняте рішення, досягнення бажаної мети приносить йому набагато більше задоволення, ніж якби це було рішення, нав’язане зі сторони», – говорить Фідан Азимли.

Сама Фідан – випускниця Бакинського державного університету за спеціальністю «психолог». Після багатьох років викладання у вузі, а потім кількох років досвіду роботи на керівних позиціях у різних компаніях вона відчула потребу рости в професійному плані.

Її вибір у підвищенні своєї кваліфікації упав на міжнародну школу коучингу по системі Адлера в Туреччині, яка є філією канадської школи. Програма, яка тривала кілька місяців, допомогла по-новому поглянути на повсякденні проблеми.

Фідан Азимли тепло згадує всіх викладачів курсу: «Ті знання, які до нас долинали наші викладачі, знаходили повне відображення в життєвій практиці. Тобто вони на собі довели дієвість цього підходу».

Крім навчання коучінгу, компанія ALPHA допомогою міжнародно-сертифікованих професійних коучів проводить також і коуч-сесії, що представляє собою, як правило, індивідуальні консультації, спрямовані на розкриття можливостей і потенціалу клієнта.

Однак коуч-сесії – це аж ніяк не безхмарний процес. Він охоплює чотири умовних сезону – зима, весна, літо і осінь.

«Як правило, після початку консультацій у людини йде низка успіхів і злетів, але за цим обов’язково піде період стагнації, коли новий ритм життя починає перебудовуватися. І поки людина знаходиться в цьому періоді, який ми називаємо «взимку», є ймовірність, що він, не помітивши ніяких змін, вирішить, що в його житті нічого не змінюється», – говорить Фідан Азимли.

Але це не так, вона впевнена: «У цей момент людині потрібно пояснити, що навіть взимку під шаром снігу є маленькі паростки, які саме зараз починають проростати, і слідом за нею прийдуть періоди «весна» і «літо», коли можна буде побачити результати тих вкладень і зусиль, які були зроблені «взимку».

У період «зими» дуже важливо, щоб професійний коуч мав зв’язок з людиною і міг проконтролювати те, що його клієнт не впаде у відчай і не опустить рук. Компанія ALPHA вважає оптимальним курс коуч-сесій протягом трьох місяців, раз на тиждень, по 50-60 хвилин.

Самому ж коучу не рекомендується приймати більше трьох осіб на день, так як ця робота вимагає великої концентрації уваги і віддачі енергії. Тому обмін інформацією і енергією між коучем і його клієнтом може виявитися нерівноцінним, що, за міжнародними стандартами коучингу, неприйнятно.

Фідан Азимли також розповіла про наступному правилі своєї компанії: «У той день, коли ви діліться знаннями і досвідом з іншими людьми, ви повинні поставити собі за мету самому навчитися чомусь новому. Таким чином, кожен з нас знаходиться в постійному розвитку: що віддав – те, що отримав натомість».

Це дуже важливо, вважає глава компанії ALPHA, так як подібний принцип роботи гарантує готовність людини завжди ділитися своїми знаннями і самому знаходитися в постійному процесі інформаційного збагачення.

Компанія ALPHA Coaching & Consulting має і певну філософію при відборі співробітників. За словами Фідан Азимли, це люди високого професійного рівня, чиї теоретичні знання підкріплюються хорошим практичним досвідом.

«Наші тренери і коучі – це люди з дипломами поважних міжнародних шкіл, які досягли професійного успіху в житті, і яким є що розповісти, чим поділитися. Ми залучаємо до проведення тренінгів людей, які продовжують працювати на основному місці роботи за фахом, так як такі люди йдуть в ногу з часом», – говорить Фідан.

Також важливим елементом при відборі тренерів є вміння людини адаптувати свої, нехай навіть самі передові знання до реалій Азербайджану.

Тренінги, як правило, проходять у жвавому форматі дискусії. Фідан Азимли вважає цей аспект є дуже важливим.

«Не можна забувати, що ми працюємо з дорослими людьми, професіоналами, які приходять до нас зі своїм багажем знань і досвіду. Набагато ефективніше, якщо в процесі виникне дискусія або навіть суперечка, що якщо людина прийде, мовчки вислухає все і піде від нас, залишившись при своєму», – говорить Фідан.

Очолювана нею компанія на сьогодні пропонує більше 75-ти найменувань тренінгів по 6 сфер, серед яких маркетинг, фінанси, збут, тренінги особистісного зростання та інші. А з цього літа тут можна буде отримати міжнародний диплом сертифікованого коуча.

Баранюк Артем

Артем Баранюк

У 2003 році отримав червоний диплом факультету журналістики Одеського національного університету імені І. І. Мечиникова. Біля трьох років був редактором інтерент видання, та 5 років журналістом у газеті “Життя”. Має чималий достіт у роботі в виданнях.

Related posts