Глава МЗС Франції: «Ми готові організувати зустріч президентів Азербайджану і Вірменії»

Франція готова організувати зустріч президентів Азербайджану і Вірменії по врегулюванню карабахського конфлікту. Про це заявив міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Ейро Азербайджанському державному інформаційному агентству.

“Якщо сторони захочуть продовжити переговори і підписати мирну угоду, Франція готова організувати зустріч”, – сказав Ейро, слова якого наводить агентство. За його заявами, Франція не хоче військових дій в зоні конфлікту.

“Разом з Росією і США Франція є співголовою Мінської групи ОБСЄ), з тим, щоб сприяти Вірменії та Азербайджану в пошуку мирного вирішення конфлікту шляхом переговорів. Такі конфлікти можуть бути дозволені тільки за допомогою дипломатії”, – вважає глава МЗС Франції.

Ейро висловився проти збереження статус-кво в конфлікті. “Збереження статус-кво – це політичний вибір, ускладнює становище”, – підкреслив він. Глава МЗС також додав, що Франція “продовжить посередницьку місію до вирішення конфлікту”.

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts