Між Азербайджаном і Пакистаном планується підписання низки угод

«Відносини між Азербайджаном і Пакистаном чудові». Як повідомляє АПА, про це сказав посол Пакистану в Азербайджані Саїд Хан Мохманд.

Дипломат зазначив, що в цьому році відзначається 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами: «За цей період візити до Азербайджану здійснили три президента, а також два прем’єр-міністра Пакистану. Крім того президенти Азербайджану Гейдар Алієв і Ільхам Алієв здійснювали візити в Пакистан. Азербайджан та Пакистан поглиблюють співпрацю в різних напрямках, в тому числі в галузях економіки, культури, продовольчої та соціальній сферах. Дві країни мають величезний потенціал для розвитку взаємовідносин. Основною моєю метою є поглиблення зв’язків між країнами у період своєї роботи в Азербайджані».

Посол підкреслив високий потенціал для розвитку економічних зв’язків між двома країнами: «Планується підписання ряду угод в цьому напрямку. По деяких їх них робота вже знаходиться на завершальному етапі. Це стосується сфер торгівлі, економічного співробітництва, науки, освіти та ін».

Посол також торкнувся Ігор Ісламської солідарності, які пройдуть в Азербайджані. Він зазначив, що оголошення президентом Азербайджану цього року «Роком Ісламської солідарності» високо оцінений в Пакистані: «Пакистан візьме участь у цих іграх, делегацію нашої країни очолить міністр спорту».

Окул Владислав

Владислав Окул

Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.

Related posts