Президент Азербайджану: “Ми можемо обнулити наш зовнішній борг”

«Наші конвертовані валютні резерви в більш ніж 5 разів перевищують зовнішній борг. Іншими словами, якщо захочемо, то за кілька місяців можемо погасити і прирівняти до нуля наш зовнішній борг».

Як передає АПА-Економікс, про це сказав президент Азербайджану Ільхам Алієв на зустрічі з членами бізнес-ради Руху підприємств Франції (MEDEF) в Парижі.

«Ми досягли скорочення безробіття на 5%, а бідність нижче 6%. Рівень зайнятості в Азербайджані, зокрема піднявся за рахунок дуже вигідною бізнес та інвестиційного середовища. За останні 20 років в економіку Азербайджану інвестовано понад 200 млрд. доларів. Дуже добре, що зараз інвестують не тільки в нафтову та газову сфери, але і в сектор обслуговування, туризм, готельний бізнес, сільське господарство. У той же час, володіючи сильною економічною позицією, хорошими зв’язками з сусідами й сильними фінансовими ресурсами, ми можемо залучати підрядників в сектори, які вважаємо, що мають стратегічне значення».

Богданюк Костянтин

Костянтин Богданюк

Випускник Одеського національного економічного університету. Одразу після випуску не сатав гаяти часу та почав підприємницьку діяльнисть. Після провалу, пішов працювати менеджером у торгову компанію. У 27 років став директором по управлінню персоналом. Згодом звільнився та створив власний проект – AZNEWSDESK. Багато вивчав як економічні дисципліни, так і журналістську справу. Зараз є власником порталу AZNEWSDESK та його главним редактором.

Related posts