Ільхам Алієв звернувся до підприємців

«Ми вже створюємо торгові будинки в декількох країнах. Бренд Made in Azerbaijan поширений у світі. Зараз найголовніше – це питання експорту азербайджанської продукції». Як передає АПА-Економікс, про це президент Азербайджану Ільхам Алієв сказав, виступаючи на республіканській нараді з питань розвитку бавовництва у Саатли.

Глава держави зазначив, що підприємці повинні бути активними, самі повинні виходити на нові ринки. «Азербайджанська держава організує це. Проводяться бізнес-форуми, в складі уряду завжди представлені і бізнесмени. Вони також повинні бути активними, повинні старатись продати свою продукцію іноземним ринкам. Звичайно, ми повинні максимально забезпечити внутрішній ринок і забезпечуємо його».

Богданюк Костянтин

Костянтин Богданюк

Випускник Одеського національного економічного університету. Одразу після випуску не сатав гаяти часу та почав підприємницьку діяльнисть. Після провалу, пішов працювати менеджером у торгову компанію. У 27 років став директором по управлінню персоналом. Згодом звільнився та створив власний проект – AZNEWSDESK. Багато вивчав як економічні дисципліни, так і журналістську справу. Зараз є власником порталу AZNEWSDESK та його главним редактором.

Related posts