Команда

 • У 2003 році отримав червоний диплом факультету журналістики Одеського національного університету імені І. І. Мечиникова. Біля трьох років був редактором інтерент видання, та 5 років журналістом у газеті “Життя”. Має чималий достіт у роботі в виданнях.
 • Богданюк Костянтин

  Богданюк Костянтин

  E-mail: Bohdanyuk.Kostyantyn@aznewsdesk.com

  Останні публікації

  Випускник Одеського національного економічного університету. Одразу після випуску не сатав гаяти часу та почав підприємницьку діяльнисть. Після провалу, пішов працювати менеджером у торгову компанію. У 27 років став директором по управлінню персоналом. Згодом звільнився та створив власний проект – AZNEWSDESK. Багато вивчав як економічні дисципліни, так і журналістську справу. Зараз є власником порталу AZNEWSDESK та його главним редактором.
 • Закінчив інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працював у видавничому домі «МЕДІА СОЛЮШНС», спеціалізовані журнали про мобільний зв’язок і портативної техніки «Гаджет» і «Сота». Видавничий дім «ФАКТОР МЕДІА», спеціалізований журнал про мобільний зв’язок «Мабила». Спеціалізований портал ITnews.com.ua (редактор тестовій лабораторії).
 • Протягом трьох років був асистентом головного редактора в розділі “Баскетбол” на сайті iSport.ua. Ще два роки працював журналістом на миколаївському телеканалі TAK-TV. Спеціалізуюся на спортивній тематиці.
  Для мене цікава як робота спортивним журналістом, так і в цілому будь-яка робота в спортивній сфері. Давно захоплююся спортом. Стежу за подіями в світовому футболі, баскетболі, великому тенісі та інших видах.