Конфіденційність

Компанія має право:
Використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів для розсилки повідомлень.
Переносити повідомлення в інший розділ, якщо, на її думку, вони стосуються відповідної тематики.
Видаляти повідомлення і коментарі Користувача, якщо вони суперечать умовам Договору та нормам чинного законодавства України.
Використовувати надані Користувачем об’єкти авторського права на Сайті, в тому числі (але не виключно) твори, статті, фотографії, відео, графіка відповідно до п. 24 Договору.
Заблокувати аккаунт (обліковий запис) Користувача на Сайті, в разі порушень умов Договору або невикористання відповідного сервісу Сайту більше 1 (одного) року
Видалити будь-який контент без пояснення причин, у разі порушень чинного законодавства України, умов Договору та / або інших правил користування Сайтом.
У будь-який час закрити будь-який ресурс (сервіс) Сайту як з так і без попереднього повідомлення Користувача. В такому випадку Компанія не несе відповідальності за припинення доступу до своїх ресурсів на Сайті.

Користувач має право:
Створювати власні текстові повідомлення, коментарі, а також обмінюватися думками з приводу відповідної тематики опублікованої інформації. Компанія надаємо Користувачеві можливість брати участь в дискусіях на Сайті, включаючи коментарі, рекомендації, точки зору читачів, огляди, рейтинги та інші сервіси Сайту. Будь-яка інформація, яку ви надаєте, вказавши ваше ім’я, Ідентифікаційні дані в будь-якій соціальній мережі в мережі Інтернет, або будь-яке зображення або фотографію, стає надбанням громадськості і може бути використаний Компанією в рекламних або комерційних цілях в будь-яких засобах масової інформації, інтернет-сайтах або інших джерелах інформації.
Користувач бере участь в дискусії на Сайті (елементах, сервісах Сайту) погоджується, що будь-яка особиста інформація, надана Користувачем, може бути прочитана, зібрана або використана іншими користувачами цих послуг або Компанією, і може бути використана для розсилки спаму. Компанія не несемо відповідальність за особисту інформацію, яку Користувач надає в коментарях і не зобов’язана публікувати, видаляти або редагувати будь-який з коментарів Користувача.
Якщо Користувач рекомендує будь-який матеріал або сервіс Сайту в Facebook, Twitter або іншого сервісу в мережі Інтернет, то такі дії регулюються Політикою конфіденційності (або документом з іншою назвою, але регулює права і обов’язки сторін) Facebook, Twitter або іншого сервісу в мережі Інтернет. Компанія не відслідковує і не зберігає записи цих дій.

Користувач надає Адміністрації дозвіл на обробку наданої ним інформації, передбачає також і використання такої інформації, в тому числі і з метою маркетингових досліджень і таргетингу на Сайті.
Користувач бере участь в дискусії на Сайті (елементах, сервісах Сайту) погоджується, що ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені в RSS-канали, Інтерфейс програмування додатків, і стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. В результаті, надана Користувачем інформація може з’явитися на інших сайтах, блогах, і так далі. Компанія не несе відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку ви вирішили оприлюднити через функціонал Сайту, і Користувач погоджується, що ця інформація буде вважатися наданої Користувачем, а не Компанією.
Інформація про відвідування (використанні) Користувачем Сайту (елементів, сервісів Сайту) – при доступі до Сайту через браузер, додатки або інший клієнт сервера Компанії автоматично записують певну інформацію. Ці журнали сервера можуть містити веб-запити, IP-адреса, типу і мову браузера, дату і час запиту, а також містити один або кілька файлів cookie, за якими можна визначити браузер або аккаунт або особистість користувача (у випадках, встановлених законодавством).
Призначені для користувача повідомлення – коли Користувач в процесі взаємодії при використанні Сайту відправляє повідомлення, в тому числі в служби підтримки, можливо зберігання і обробка цих повідомлень для відповідей на питання і подальшого вдосконалення функціонування Сайту і сервісів Компанії. Для зв’язку з Користувачем взаємовідносинами Сайту може використовуватися адреса електронної пошти, наданий Користувачем.