Правила користування

Текстові матеріали (об’єкти авторського права), розміщені на Сайті (далі – матеріали), можуть бути використані будь-якими Користувачами без отримання письмового дозволу Редакції Сайту і на безоплатній основі виключно за умови встановлення гіперпосилання посилання на сайт aznewsdesk.com. При використанні матеріалів і / або комбінованих матеріалів, що містять текстову частину, з Сайту для інтернет-видань обов’язковим є пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку копійованого матеріалу. Посилання має бути розміщена незалежно від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання має бути розміщена в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. При повному або частковому усному цитуванні матеріалів з сайту обов’язкова усна посилання (для тілі – і радіопрограм) і письмова посилання (для друкованих видань).

Використання фотоматеріалів фотографів Сайту дозволяється тільки за умови розміщення під ними копірайту aznewsdesk.com.

Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті і що належать третім особам.

Інформація, розміщена на Сайті в місцях, відведених для рекламних матеріалів та / або розміщена на Сайті під позначенням «реклама» є рекламними матеріалами і належать третім особам. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, інформації, що міститься в рекламних матеріалах.

Редакція сайту не надає довідкової інформації.

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, у яких міститься посилання на агентство Iнтерфакс-Україна і фотоматеріалів EPA / UPG строго заборонені.